Välkommen till din träningskompis

Actic, Västerås City

Västerås

På Actic Västerås City tränar du styrke- och konditionsträning på gymmet och svettas loss på något av våra gruppträningspass. Dessutom erbjuder vi barnpassning medan du tränar!

  • Gruppträning
  • Kondition
  • Styrketräning
  • Personlig träning
  • Uppföljning
  • MAX-kort Sverige
  • Barnpassning
  • Bastu
  • BIA-mätning

Kontakta oss

Södra Ringvägen 4
72212 VÄSTERÅS

+46(0)214905520

Se öppettider
vecka 12
Mån 20 Mar
09:00
Senior Challenge

55 min

Susanne Andersson Norbäck
Senior Challenge3
11:30
Spinning

45 min

Maria Hallén
Spinning7
11:30
BODYPUMP™

45 min

Lena Rydh
BODYPUMP™0
16:30
BODYPUMP™

55 min

Lena Rydh
BODYPUMP™0
17:00
Yoga

55 min

Lenita Rasmusson
Yoga11
17:30
ATC (Actic Training Circuit)

55 min

Elin Malmström
ATC (Actic Training Circuit)2
17:30
Zumba®

55 min

Sabina Lydeking Hermansen
Zumba®17
18:00
BODYATTACK™

30 min

Ingeborg Fors Karlsson
BODYATTACK™9
18:00
Spinning

55 min

Lena Rydh
Spinning5
18:30
BODYVIVE® 3.1

45 min

Wolfgang Krauss
BODYVIVE® 3.118
18:30
Actic Dynamic Flex

30 min

Elin Malmström
Actic Dynamic Flex12
19:00
Indoor Bootcamp

55 min

Åsa Mårtensson
Indoor Bootcamp9
19:30
BODYBALANCE™

55 min

Chatarina Ewertz
BODYBALANCE™9
Tis 21 Mar
11:00
Indoor Bootcamp

45 min

Vicktoria Bagi
Indoor Bootcamp3
11:30
ATC (Actic Training Circuit)

55 min

Stefan Andersson
ATC (Actic Training Circuit)2
12:00
Workshop

55 min

Fredrik Eierholen
Workshop36
17:00
Indoor Bootcamp

55 min

Patrik Frick
Indoor Bootcamp0
17:00
BODYSTEP™

30 min

Anna Mirkovic
BODYSTEP™14
17:30
Actic Core

30 min

Anna Mirkovic
Actic Core7
18:00
Spinning

55 min

Åsa Mårtensson
Spinning0
18:00
SH'BAM™

45 min

Nina Sahlin
SH\'BAM™8
18:00
Coreboll

55 min

Patrik Frick
Coreboll0
19:00
BODYPUMP™

55 min

Lena Mastrovito
BODYPUMP™5
19:00
Box by Actic

55 min

Åsa Mårtensson
Box by Actic7
Ons 22 Mar
08:30
Senior ATC

55 min

Elin Malmström
Senior ATC0
11:00
GRIT™ STRENGTH

30 min

Jenny Parttimaa
GRIT™ STRENGTH1
11:30
BODYCOMBAT™

45 min

Lena Rydh
BODYCOMBAT™18
11:30
BODYBALANCE™

55 min

Sabina Lydeking Hermansen
BODYBALANCE™1
17:00
GRIT™ PLYO

30 min

Camilla Aranki
GRIT™ PLYO8
17:00
Yoga

55 min

Sabina Lydeking Hermansen
Yoga4
17:30
Spinning

55 min

Jenny Parttimaa
Spinning10
18:00
GRIT™ STRENGTH

30 min

Lena Rydh
GRIT™ STRENGTH6
18:30
BODYATTACK™

55 min

Camilla Aranki
BODYATTACK™9
19:30
BODYPUMP™

55 min

Susanne Gregers-Varg
BODYPUMP™4
Tor 23 Mar
09:00
Senior Fitness

55 min

Susanne Andersson Norbäck
Senior Fitness9
11:30
BODYSTEP™

30 min

Anna Mirkovic
BODYSTEP™14
11:30
Indoor Bootcamp

55 min

Stefan Andersson
Indoor Bootcamp2
12:00
Actic Core

30 min

Anna Mirkovic
Actic Core14
17:00
BODYCOMBAT™

55 min

Charlotta Nilgran
BODYCOMBAT™7
17:00
Indoor Bootcamp

55 min

Peo Siwertson
Indoor Bootcamp0
18:00
Spinning

55 min

Peo Siwertson
Spinning1
18:30
BODYBALANCE™

55 min

Michaela Apelgren
BODYBALANCE™9
Fre 24 Mar
06:30
Yoga

45 min

Chatarina Ewertz
Yoga10
06:30
Spinning

45 min

Jenny Parttimaa
Spinning11
11:00
BODYPUMP™

55 min

Gäst Instruktör
BODYPUMP™9
11:30
Spinning

45 min

Marie Ensparre
Spinning2
16:30
Actic Core

30 min

Anna Mirkovic
Actic Core11
17:00
SH'BAM™

45 min

Anna Mirkovic
SH\'BAM™8
Lör 25 Mar
09:30
Spinning

55 min

Nina SahlinBoka Köplats
Spinning0
09:30
BODYBALANCE™

55 min

Ingeborg Fors KarlssonBoka
BODYBALANCE™2
09:30
BODYCOMBAT™

55 min

Lenita RasmussonBoka
BODYCOMBAT™1
10:30
BODYPUMP™

55 min

Gäst InstruktörBoka
BODYPUMP™2
12:00
Workshop

55 min

Fredrik EierholenBoka
Workshop8
Sön 26 Mar
16:30
BODYPUMP™

55 min

Charlotta NilgranBoka Köplats
BODYPUMP™0
17:30
Spinning

55 min

Nina SahlinBoka Köplats
Spinning0
17:30
BODYSTEP™

55 min

Anna MirkovicBoka
BODYSTEP™13
18:00
Yoga

75 min

Chatarina EwertzBoka Köplats
Yoga0
18:30
Aerobic Dance

55 min

Anders LundbergBoka
Aerobic Dance20
Mån 27 Mar
09:00
Senior Challenge

55 min

Susanne Andersson NorbäckBoka
Senior Challenge10
11:30
Spinning

45 min

Maria HallénBoka
Spinning14
11:30
BODYPUMP™

45 min

Lena RydhBoka
BODYPUMP™7
16:30
BODYPUMP™0
17:00
Yoga

55 min

Lenita RasmussonBoka
Yoga14
17:30
Zumba®

55 min

Anna MirkovicBoka
Zumba®21
17:30
ATC (Actic Training Circuit)0
18:00
BODYATTACK™

30 min

Fredrik BladBoka
BODYATTACK™15
18:00
Spinning

55 min

Lena RydhBoka Köplats
Spinning0
18:30
Actic Dynamic Flex

30 min

Elin MalmströmBoka
Actic Dynamic Flex10
18:30
BODYVIVE® 3.1

45 min

Jenny ParttimaaBoka
BODYVIVE® 3.121
19:00
Indoor Bootcamp

55 min

Åsa MårtenssonBoka Köplats
Indoor Bootcamp0
19:30
BODYBALANCE™

55 min

Chatarina EwertzBoka
BODYBALANCE™20
Tis 28 Mar
11:00
Indoor Bootcamp

45 min

Vicktoria BagiBoka
Indoor Bootcamp6
11:30
ATC (Actic Training Circuit)

55 min

Stefan AnderssonBoka
ATC (Actic Training Circuit)7
17:00
BODYSTEP™

30 min

Beatrice ZeppenfeltBoka
BODYSTEP™19
17:00
Indoor Bootcamp0
17:30
Actic Core

30 min

Anna FredqvistBoka
Actic Core12
18:00
SH'BAM™

45 min

Nina SahlinBoka
SH\'BAM™18
18:00
Coreboll

55 min

Patrik FrickBoka
Coreboll1
18:00
Spinning

55 min

Åsa MårtenssonBoka Köplats
Spinning0
19:00
BODYPUMP™

55 min

Lena MastrovitoBoka
BODYPUMP™6
19:00
Box by Actic

55 min

Åsa MårtenssonBoka
Box by Actic9
Ons 29 Mar
08:30
Senior ATC

55 min

Elin MalmströmBoka Köplats
Senior ATC0
11:00
GRIT™ STRENGTH

30 min

Jenny ParttimaaBoka
GRIT™ STRENGTH10
11:30
BODYCOMBAT™

45 min

Lena RydhBoka
BODYCOMBAT™21
11:30
BODYBALANCE™

55 min

Sabina Lydeking HermansenBoka
BODYBALANCE™1
17:00
GRIT™ PLYO

30 min

Camilla ArankiBoka
GRIT™ PLYO8
17:00
Yoga

55 min

Sabina Lydeking HermansenBoka
Yoga9
17:30
Spinning

55 min

Jenny ParttimaaBoka Köplats
Spinning0
18:00
GRIT™ STRENGTH

30 min

Lena RydhBoka
GRIT™ STRENGTH5
18:30
BODYATTACK™

55 min

Ingeborg Fors KarlssonBoka
BODYATTACK™19
19:30
BODYPUMP™

55 min

Susanne Gregers-VargBoka
BODYPUMP™18
Tor 30 Mar
09:00
Senior Fitness

55 min

Susanne Andersson NorbäckBoka
Senior Fitness17
11:30
BODYSTEP™

30 min

Ingeborg Fors KarlssonBoka
BODYSTEP™21
11:30
Indoor Bootcamp

55 min

Stefan AnderssonBoka
Indoor Bootcamp4
12:00
Actic Core

30 min

Chatarina EwertzBoka
Actic Core20
17:00
Indoor Bootcamp

55 min

Peo SiwertsonBoka Köplats
Indoor Bootcamp0
17:00
BODYCOMBAT™

55 min

Charlotta NilgranBoka
BODYCOMBAT™13
18:00
Spinning

55 min

Peo SiwertsonBoka Köplats
Spinning0
18:30
BODYBALANCE™

55 min

Michaela ApelgrenBoka
BODYBALANCE™12
Fre 31 Mar
06:30
Yoga

45 min

Chatarina EwertzBoka
Yoga18
06:30
Spinning

45 min

Jenny ParttimaaBoka
Spinning20
11:00
BODYPUMP™

55 min

Wolfgang KraussBoka
BODYPUMP™18
11:30
Spinning

45 min

Mikael ÖstmanBoka
Spinning12
16:30
Actic Core

30 min

Anna MirkovicBoka
Actic Core20
17:00
SH'BAM™

45 min

Anna MirkovicBoka
SH\'BAM™20
Lör 1 Apr
09:30
BODYBALANCE™

55 min

Ingeborg Fors KarlssonBoka
BODYBALANCE™17
09:30
BODYCOMBAT™

55 min

Lenita RasmussonBoka
BODYCOMBAT™21
09:30
Spinning

90 min

Nina SahlinBoka
Spinning13
10:30
BODYPUMP™

55 min

Lena RydhBoka
BODYPUMP™19
Sön 2 Apr
16:30
BODYPUMP™

55 min

Charlotta NilgranBoka
BODYPUMP™19
17:30
Spinning

55 min

Nina SahlinBoka
Spinning12
17:30
BODYSTEP™

55 min

Anna MirkovicBoka
BODYSTEP™24
18:00
Yoga

75 min

Chatarina EwertzBoka
Yoga15
18:30
Aerobic Dance

55 min

Anders LundbergBoka
Aerobic Dance22
Mån 3 Apr
09:00
Senior Challenge

55 min

Susanne Andersson NorbäckBoka
Senior Challenge24
11:30
Spinning

45 min

Maria HallénBoka
Spinning22
11:30
BODYPUMP™

45 min

Lena RydhBoka
BODYPUMP™23
16:30
BODYPUMP™

55 min

Lena RydhBoka
BODYPUMP™22
17:00
Yoga

55 min

Lenita RasmussonBoka
Yoga20
17:30
Zumba®

55 min

Sabina Lydeking HermansenBoka
Zumba®23
17:30
ATC (Actic Training Circuit)10
18:00
BODYATTACK™

30 min

Fredrik BladBoka
BODYATTACK™16
18:00
Spinning

55 min

Lena RydhBoka
Spinning19
18:30
BODYVIVE® 3.1

45 min

Jenny ParttimaaBoka
BODYVIVE® 3.124
18:30
Actic Dynamic Flex

30 min

Elin MalmströmBoka
Actic Dynamic Flex16
19:00
Indoor Bootcamp

55 min

Åsa MårtenssonBoka
Indoor Bootcamp17
19:30
BODYBALANCE™

55 min

Chatarina EwertzBoka
BODYBALANCE™23
Tis 4 Apr
11:00
Indoor Bootcamp

45 min

Vicktoria BagiBoka
Indoor Bootcamp17
11:30
ATC (Actic Training Circuit)

55 min

Stefan AnderssonBoka
ATC (Actic Training Circuit)19
17:00
Indoor Bootcamp

55 min

Patrik FrickBoka
Indoor Bootcamp11
17:00
BODYSTEP™

30 min

Beatrice ZeppenfeltBoka
BODYSTEP™24
17:30
Actic Core

30 min

Anna FredqvistBoka
Actic Core22
18:00
Coreboll

55 min

Patrik FrickBoka
Coreboll18
18:00
Spinning

55 min

Åsa MårtenssonBoka
Spinning15
18:00
SH'BAM™

45 min

Nina SahlinBoka
SH\'BAM™24
19:00
Box by Actic

55 min

Åsa MårtenssonBoka
Box by Actic20
19:00
BODYPUMP™

55 min

Lena MastrovitoBoka
BODYPUMP™24
Ons 5 Apr
08:30
Senior ATC

55 min

Elin MalmströmBoka
Senior ATC16
11:30
BODYCOMBAT™

45 min

Lena RydhBoka
BODYCOMBAT™24
11:30
BODYBALANCE™

55 min

Sabina Lydeking HermansenBoka
BODYBALANCE™18
17:00
GRIT™ PLYO

30 min

Camilla ArankiBoka
GRIT™ PLYO14
17:00
Yoga

55 min

Sabina Lydeking HermansenBoka
Yoga24
17:30
Spinning

55 min

Jenny ParttimaaBoka
Spinning20
18:00
GRIT™ STRENGTH

30 min

Lena RydhBoka
GRIT™ STRENGTH16
18:30
BODYATTACK™

55 min

Ingeborg Fors KarlssonBoka
BODYATTACK™24
19:30
BODYPUMP™

55 min

Susanne Gregers-VargBoka
BODYPUMP™24
Tor 6 Apr
09:00
Senior Fitness

55 min

Susanne Andersson NorbäckBoka
Senior Fitness24
11:30
Indoor Bootcamp

55 min

Stefan AnderssonBoka
Indoor Bootcamp17
11:30
BODYVIVE® 3.1

45 min

Sabina Lydeking HermansenBoka
BODYVIVE® 3.136
17:00
Indoor Bootcamp

55 min

Peo SiwertsonBoka
Indoor Bootcamp14
17:00
BODYCOMBAT™

55 min

Charlotta NilgranBoka
BODYCOMBAT™23
18:00
Spinning

55 min

Peo SiwertsonBoka
Spinning16
18:30
BODYBALANCE™

55 min

Michaela ApelgrenBoka
BODYBALANCE™19
Fre 7 Apr
06:30
Yoga

45 min

Chatarina EwertzBoka
Yoga19
06:30
Spinning

45 min

Jenny ParttimaaBoka
Spinning22
11:00
BODYPUMP™

55 min

Wolfgang KraussBoka
BODYPUMP™24
11:30
Spinning

45 min

Mikael ÖstmanBoka
Spinning23
16:30
Actic Core

30 min

Anna MirkovicBoka
Actic Core23
17:00
SH'BAM™

45 min

Anna MirkovicBoka
SH\'BAM™24
Lör 8 Apr
09:30
Spinning

55 min

Julia NylanderBoka
Spinning23
09:30
BODYBALANCE™

55 min

Ingeborg Fors KarlssonBoka
BODYBALANCE™20
09:30
BODYCOMBAT™

55 min

Lenita RasmussonBoka
BODYCOMBAT™24
10:30
BODYPUMP™

55 min

Lena RydhBoka
BODYPUMP™24
Sön 9 Apr
Inga klasser

Bli medlem idag!

Välj ditt medlemskort

Gå vidare Övriga prislistor

Prova på kostnadsfritt

Helt kostnadsfritt bjuder vi dig på 60 minuter provträning! Du kan träna både i gymmet eller testa på ett gruppträningspass.

 

Ta första steget

Fyll i formuläret och få en kod som du visar upp på anläggningen.

Personal

Vi finns här för dig!

Personlig tränare

Julia Nylander

Personlig tränare

Madeleine Arrenius

Ett bra stöd mot målet

Actic App

Håll koll på all din träning var du än är med vår app till iPhone och Android. Vår app är en kostnadsfri tjänst som ingår i alla våra medlemskap. Om du inte redan har den, ladda ned den idag!