Välkommen till din träningskompis

Actic, Västerås City

Västerås

På Actic Västerås City tränar du styrke- och konditionsträning på gymmet och svettas loss på något av våra gruppträningspass. Dessutom erbjuder vi barnpassning medan du tränar!

  • Gruppträning
  • Kondition
  • Styrketräning
  • Personlig träning
  • Uppföljning
  • MAX-kort Sverige
  • Barnpassning
  • Bastu

Kontakta oss

Södra Ringvägen 4
72212 VÄSTERÅS

+46(0)214905520

Se öppettider
vecka 48
Mån 28 Nov
09:00
Senior Challenge

55 min

Susanne Andersson Norbäck
Senior Challenge8
11:30
Spinning

45 min

Maria Hallén
Spinning14
11:30
BODYPUMP™

45 min

Lena Rydh
BODYPUMP™8
12:00
BODYVIVE® 3.1

45 min

Jenny Parttimaa
BODYVIVE® 3.112
16:30
BODYPUMP™

55 min

Lena Rydh
BODYPUMP™0
17:30
Zumba®

55 min

Sabina Lydeking Hermansen
Zumba®14
17:30
Yoga

55 min

Lenita Rasmusson
Yoga9
17:30
ATC (Actic Training Circut)

55 min

Elin Malmström
ATC (Actic Training Circut)6
18:00
Spinning

55 min

Lena Rydh
Spinning4
18:30
Actic Dynamic Flex

30 min

Elin Malmström
Actic Dynamic Flex15
18:30
Indoor Bootcamp

55 min

Åsa Mårtensson
Indoor Bootcamp5
19:00
GRIT™ PLYO

30 min

Camilla Aranki
GRIT™ PLYO12
19:30
BODYBALANCE™

55 min

Chatarina Ewertz
BODYBALANCE™15
Tis 29 Nov
06:30
Spinning

45 min

Jenny Parttimaa
Spinning16
11:00
Indoor Bootcamp

45 min

Vicktoria Bagi
Indoor Bootcamp8
11:30
ATC (Actic Training Circut)

55 min

Stefan Andersson
ATC (Actic Training Circut)8
17:00
BODYSTEP™

30 min

Lena Rydh
BODYSTEP™12
17:00
Indoor Bootcamp

55 min

Carolina Koskinen
Indoor Bootcamp1
17:30
Actic Core

30 min

Anna Fredqvist
Actic Core5
18:00
Spinning

55 min

Åsa Mårtensson
Spinning2
18:00
Coreboll

55 min

Elin Malmström
Coreboll12
18:00
SH'BAM™

45 min

Nina Sahlin
SH\'BAM™10
18:45
BODYPUMP™

55 min

Lena Mastrovito
BODYPUMP™9
19:00
Box by Actic

55 min

Åsa Mårtensson
Box by Actic10
Ons 30 Nov
08:30
Senior ATC

45 min

Elin Malmström
Senior ATC1
11:00
GRIT™ STRENGTH

30 min

Jenny Parttimaa
GRIT™ STRENGTH4
11:30
BODYBALANCE™

55 min

Sabina Lydeking Hermansen
BODYBALANCE™9
17:00
Zumba®

30 min

Sabina Lydeking Hermansen
Zumba®7
17:00
Actic Dynamic Flex

30 min

Elin Malmström
Actic Dynamic Flex9
17:30
Happening

30 min

Ingeborg Fors Karlsson
Happening 9
17:30
BODYVIVE® 3.1

30 min

Sabina Lydeking Hermansen
BODYVIVE® 3.11
17:30
Spinning

55 min

Åsa Mårtensson
Spinning0
18:00
BODYBALANCE™

30 min

Sabina Lydeking Hermansen
BODYBALANCE™1
18:00
GRIT™ STRENGTH

30 min

Lena Rydh
GRIT™ STRENGTH3
18:30
Aerobic

30 min

Anders Lundberg
Aerobic2
18:30
BODYATTACK™

30 min

Ingeborg Fors Karlsson
BODYATTACK™0
18:30
Spinning

55 min

Åsa Mårtensson
Spinning4
19:00
Happening

30 min

Magdalena Nilsson
Happening 13
19:00
Afro

45 min

Tina Haglund
Afro5
19:45
BODYCOMBAT™

30 min

Charlotta Nilgran
BODYCOMBAT™11
19:45
Yoga

55 min

Chatarina Ewertz
Yoga9
20:15
BODYPUMP™

30 min

Marie Lassinantti
BODYPUMP™13
Tor 1 Dec
09:00
Senior Fitness

55 min

Susanne Andersson Norbäck
Senior Fitness8
11:30
Indoor Bootcamp

55 min

Stefan Andersson
Indoor Bootcamp3
11:30
BODYSTEP™

30 min

Ingeborg Fors Karlsson
BODYSTEP™13
12:00
Actic Core

30 min

Chatarina Ewertz
Actic Core18
17:00
Indoor Bootcamp

55 min

Peo Siwertson
Indoor Bootcamp0
17:00
BODYCOMBAT™

55 min

Charlotta Nilgran
BODYCOMBAT™10
18:00
Spinning

55 min

Peo Siwertson
Spinning4
18:00
BODYBALANCE™

55 min

Michaela Apelgren
BODYBALANCE™14
18:00
BODYVIVE® 3.1

55 min

Jenny Parttimaa
BODYVIVE® 3.117
Fre 2 Dec
06:30
Spinning

45 min

Jenny Parttimaa
Spinning16
06:30
Yoga

55 min

Chatarina Ewertz
Yoga9
11:00
BODYPUMP™

55 min

Wolfgang Krauss
BODYPUMP™10
11:30
Spinning

45 min

Mikael Östman
Spinning11
12:00
BODYATTACK™

30 min

Fredrik Blad
BODYATTACK™14
16:30
Actic Core

30 min

Chatarina Ewertz
Actic Core17
17:00
SH'BAM™

45 min

Olivia Sandström
SH\'BAM™14
17:45
BODYPUMP™

55 min

Lena Rydh
BODYPUMP™13
Lör 3 Dec
09:30
BODYCOMBAT™

55 min

Lenita RasmussonBoka
BODYCOMBAT™10
09:30
Spinning

55 min

Lena RydhBoka Köplats
Spinning0
09:30
BODYBALANCE™

55 min

Ingeborg Fors KarlssonBoka
BODYBALANCE™13
10:30
BODYPUMP™

55 min

Lena RydhBoka
BODYPUMP™7
Sön 4 Dec
16:30
BODYPUMP™

55 min

Charlotta NilgranBoka
BODYPUMP™5
17:30
Spinning

55 min

Nina SahlinBoka Köplats
Spinning0
17:30
Actic Dynamic Flex

30 min

Charlotta NilgranBoka
Actic Dynamic Flex19
17:30
BODYSTEP™

55 min

Ingeborg Fors KarlssonBoka
BODYSTEP™18
18:30
Yoga

75 min

Chatarina EwertzBoka
Yoga4
18:30
Aerobic Dance

55 min

Anders LundbergBoka
Aerobic Dance19
Mån 5 Dec
09:00
Senior Challenge

55 min

Susanne Andersson NorbäckBoka
Senior Challenge23
11:30
Spinning

45 min

Maria HallénBoka
Spinning18
11:30
BODYPUMP™

45 min

Lena RydhBoka
BODYPUMP™21
16:30
BODYPUMP™

55 min

Lena RydhBoka
BODYPUMP™15
17:30
ATC (Actic Training Circuit)7
17:30
Zumba®

55 min

Sabina Lydeking HermansenBoka
Zumba®28
18:00
Spinning

55 min

Lena RydhBoka
Spinning9
18:30
Actic Dynamic Flex

30 min

Elin MalmströmBoka
Actic Dynamic Flex27
18:30
Indoor Bootcamp

55 min

Åsa MårtenssonBoka
Indoor Bootcamp11
19:00
GRIT™ PLYO

30 min

Camilla ArankiBoka
GRIT™ PLYO31
19:30
BODYBALANCE™

55 min

Chatarina EwertzBoka
BODYBALANCE™28
Tis 6 Dec
06:30
Spinning

45 min

Jessica CedergrenBoka
Spinning18
11:00
Indoor Bootcamp

45 min

Vicktoria BagiBoka
Indoor Bootcamp16
11:30
ATC (Actic Training Circuit)

55 min

Stefan AnderssonBoka
ATC (Actic Training Circuit)14
17:00
BODYSTEP™

30 min

Lena RydhBoka
BODYSTEP™26
17:00
Indoor Bootcamp

55 min

Carolina KoskinenBoka
Indoor Bootcamp7
17:30
Actic Core

30 min

Anna FredqvistBoka
Actic Core27
18:00
SH'BAM™

45 min

Nina SahlinBoka
SH\'BAM™32
18:00
Spinning

55 min

Lena RydhBoka
Spinning3
18:45
BODYPUMP™

55 min

Lena MastrovitoBoka
BODYPUMP™26
19:00
Box by Actic

55 min

Elin MalmströmBoka
Box by Actic18
Ons 7 Dec
08:30
Senior ATC

45 min

Elin MalmströmBoka
Senior ATC2
11:00
GRIT™ STRENGTH

30 min

Jenny ParttimaaBoka
GRIT™ STRENGTH32
11:30
BODYBALANCE™

55 min

Sabina Lydeking HermansenBoka
BODYBALANCE™26
17:00
Yoga

55 min

Sabina Lydeking HermansenBoka
Yoga27
17:30
Spinning

55 min

Åsa MårtenssonBoka
Spinning8
18:00
GRIT™ STRENGTH

30 min

Lena RydhBoka
GRIT™ STRENGTH29
18:30
BODYATTACK™

55 min

Ingeborg Fors KarlssonBoka
BODYATTACK™27
19:30
BODYPUMP™

55 min

Olivia SandströmBoka
BODYPUMP™29
Tor 8 Dec
09:00
Senior Fitness

55 min

Susanne Andersson NorbäckBoka
Senior Fitness29
11:30
BODYSTEP™

30 min

Ingeborg Fors KarlssonBoka
BODYSTEP™33
11:30
Indoor Bootcamp

55 min

Stefan AnderssonBoka
Indoor Bootcamp17
12:00
Actic Core

30 min

Chatarina EwertzBoka
Actic Core35
17:00
BODYCOMBAT™

55 min

Charlotta NilgranBoka
BODYCOMBAT™32
17:00
Indoor Bootcamp

55 min

Peo SiwertsonBoka
Indoor Bootcamp6
18:00
Spinning

55 min

Peo SiwertsonBoka
Spinning4
18:00
BODYBALANCE™

55 min

Gäst InstruktörBoka
BODYBALANCE™23
18:00
BODYVIVE® 3.1

55 min

Jenny ParttimaaBoka
BODYVIVE® 3.133
Fre 9 Dec
06:30
Spinning

45 min

Jenny ParttimaaBoka
Spinning21
06:30
Yoga

55 min

Chatarina EwertzBoka
Yoga23
11:00
BODYPUMP™

55 min

Wolfgang KraussBoka
BODYPUMP™34
11:30
Spinning

45 min

Mikael ÖstmanBoka
Spinning21
16:30
Actic Core

30 min

Anna MirkovicBoka
Actic Core34
17:00
SH'BAM™

45 min

Anna MirkovicBoka
SH\'BAM™33
Lör 10 Dec
09:30
BODYBALANCE™

55 min

Ingeborg Fors KarlssonBoka
BODYBALANCE™25
09:30
Spinning

55 min

Julia NylanderBoka
Spinning23
09:30
BODYCOMBAT™

55 min

Lenita RasmussonBoka
BODYCOMBAT™36
10:30
BODYPUMP™

55 min

Camilla ArankiBoka
BODYPUMP™36
Sön 11 Dec
16:30
BODYPUMP™

55 min

Charlotta NilgranBoka
BODYPUMP™36
17:30
Spinning

55 min

Nina SahlinBoka
Spinning23
17:30
BODYSTEP™

55 min

Anna MirkovicBoka
BODYSTEP™36
18:30
Yoga

75 min

Magdalena NilssonBoka
Yoga25
18:30
Aerobic Dance

55 min

Anders LundbergBoka
Aerobic Dance36
Mån 12 Dec
09:00
Senior Challenge

55 min

Susanne Andersson NorbäckBoka
Senior Challenge36
11:30
Spinning

45 min

Maria HallénBoka
Spinning23
11:30
BODYPUMP™

45 min

Lena RydhBoka
BODYPUMP™36
16:30
BODYPUMP™

55 min

Lena RydhBoka
BODYPUMP™36
17:30
Zumba®

55 min

Sabina Lydeking HermansenBoka
Zumba®36
18:00
Spinning

55 min

Lena RydhBoka
Spinning23
18:30
Actic Dynamic Flex

30 min

Elin MalmströmBoka
Actic Dynamic Flex36
18:30
Indoor Bootcamp

55 min

Åsa MårtenssonBoka
Indoor Bootcamp25
19:00
GRIT™ PLYO

30 min

Camilla ArankiBoka
GRIT™ PLYO36
19:30
BODYBALANCE™

55 min

Chatarina EwertzBoka
BODYBALANCE™36
Tis 13 Dec
06:30
Spinning

45 min

Jessica CedergrenBoka
Spinning23
11:30
ATC (Actic Training Circuit)

55 min

Stefan AnderssonBoka
ATC (Actic Training Circuit)20
17:00
Indoor Bootcamp

55 min

Carolina KoskinenBoka
Indoor Bootcamp25
17:00
BODYSTEP™

30 min

Lena RydhBoka
BODYSTEP™36
17:30
Actic Core

30 min

Anna FredqvistBoka
Actic Core36
18:00
SH'BAM™

45 min

Nina SahlinBoka
SH\'BAM™36
18:00
Spinning

55 min

Åsa MårtenssonBoka
Spinning23
18:45
BODYPUMP™

55 min

Lena MastrovitoBoka
BODYPUMP™36
Ons 14 Dec
08:30
Senior ATC

45 min

Elin MalmströmBoka
Senior ATC20
11:00
GRIT™ STRENGTH

30 min

Jenny ParttimaaBoka
GRIT™ STRENGTH36
11:30
BODYBALANCE™

55 min

Sabina Lydeking HermansenBoka
BODYBALANCE™36
17:00
Yoga

55 min

Sabina Lydeking HermansenBoka
Yoga36
17:30
Spinning

55 min

Åsa MårtenssonBoka
Spinning23
18:00
GRIT™ STRENGTH

30 min

Lena RydhBoka
GRIT™ STRENGTH36
18:30
BODYATTACK™

55 min

Ingeborg Fors KarlssonBoka
BODYATTACK™36
19:30
BODYPUMP™

55 min

Olivia SandströmBoka
BODYPUMP™36
Tor 15 Dec
09:00
Senior Fitness

55 min

Susanne Andersson NorbäckBoka
Senior Fitness36
11:30
Indoor Bootcamp

55 min

Stefan AnderssonBoka
Indoor Bootcamp25
11:30
BODYSTEP™

30 min

Ingeborg Fors KarlssonBoka
BODYSTEP™36
12:00
Actic Core

30 min

Chatarina EwertzBoka
Actic Core36
17:00
Indoor Bootcamp

55 min

Peo SiwertsonBoka
Indoor Bootcamp25
17:00
BODYCOMBAT™

55 min

Charlotta NilgranBoka
BODYCOMBAT™36
18:00
BODYVIVE® 3.1

55 min

Jenny ParttimaaBoka
BODYVIVE® 3.136
18:00
BODYBALANCE™

55 min

Gäst InstruktörBoka
BODYBALANCE™25
18:00
Spinning

55 min

Peo SiwertsonBoka
Spinning23
Fre 16 Dec
06:30
Spinning

45 min

Jenny ParttimaaBoka
Spinning23
06:30
Yoga

55 min

Chatarina EwertzBoka
Yoga25
11:00
BODYPUMP™

55 min

Wolfgang KraussBoka
BODYPUMP™36
11:30
Spinning

45 min

Mikael ÖstmanBoka
Spinning23
16:30
Actic Core

30 min

Anna MirkovicBoka
Actic Core36
17:00
SH'BAM™

45 min

Anna MirkovicBoka
SH\'BAM™36
Lör 17 Dec
09:30
BODYCOMBAT™

55 min

Lenita RasmussonBoka
BODYCOMBAT™36
09:30
Spinning

55 min

Julia NylanderBoka
Spinning23
09:30
BODYBALANCE™

55 min

Ingeborg Fors KarlssonBoka
BODYBALANCE™25
10:30
BODYPUMP™

55 min

Camilla ArankiBoka
BODYPUMP™36
Sön 18 Dec
16:30
BODYPUMP™

55 min

Charlotta NilgranBoka
BODYPUMP™36
17:30
Spinning

55 min

Nina SahlinBoka
Spinning23
17:30
BODYSTEP™

55 min

Anna MirkovicBoka
BODYSTEP™36
18:30
Yoga

75 min

Magdalena NilssonBoka
Yoga25
18:30
Aerobic Dance

55 min

Anders LundbergBoka
Aerobic Dance36

Bli medlem idag!

Välj ditt medlemskort

Gå vidare Övriga prislistor

Prova på kostnadsfritt

Helt kostnadsfritt bjuder vi dig på 60 minuter provträning! Du kan träna både i gymmet eller testa på ett gruppträningspass.

Ta första steget

Fyll i formuläret och få en kod som du visar upp på anläggningen.

Personal

Vi finns här för dig!

Personlig tränare

Julia Nylander

Personlig tränare

Madeleine Arrenius

Ett bra stöd mot målet

Actic App

Håll koll på all din träning var du än är med vår app till iPhone och Android. Vår app är en kostnadsfri tjänst som ingår i alla våra medlemskap. Om du inte redan har den, ladda ned den idag!