Välkommen till din träningskompis

Actic, Storgatan

Linköping

Fräsch anläggning med gruppträningssal, Spinning, squash, bastu, massage och Personlig Träning.

  • Gruppträning
  • Kondition
  • Styrketräning
  • Personlig träning
  • MAX-kort Sverige
  • Bastu
  • Massage
  • Uppföljning
  • Bollsport
  • Squash
  • BIA-mätning

Kontakta oss

Storgatan 7
58223 LINKÖPING

+46(0)134731770

Se öppettider
vecka 03
Mån 16 Jan
11:20
Indoor Running by Actic

30 min

Marcus Rothqvist
Indoor Running by Actic3
12:00
Spinning

30 min

Erik Wiklund
Spinning0
12:35
Actic Core

30 min

Marcus Rothqvist
Actic Core11
17:00
BODYCOMBAT™

55 min

Sara Glaas
BODYCOMBAT™1
18:00
ATC (Actic Training Circuit)

45 min

Marcus Rothqvist
ATC (Actic Training Circuit)2
18:00
CXWORX™

30 min

Rebecka Skyttedal
CXWORX™9
18:10
RPM™

55 min

Therese Pettersson
RPM™1
18:30
Aerobic Dance

55 min

Johanna Molin
Aerobic Dance1
19:30
BODYPUMP™

55 min

Marcus Hellsing
BODYPUMP™6
Tis 17 Jan
10:15
Mama Fitness

45 min

Filippa Davidsson
Mama Fitness12
12:00
Tabata by Actic

30 min

Marcus Rothqvist
Tabata by Actic21
16:10
Indoor Running by Actic

30 min

Filippa Davidsson
Indoor Running by Actic0
16:45
LegWorks by Actic

30 min

Marcus Rothqvist
LegWorks by Actic20
17:20
Step Dance

55 min

Anna Nestun
Step Dance8
17:20
Spinning

55 min

Per Flodin
Spinning1
18:25
Tabata by Actic

30 min

Therese Bergström
Tabata by Actic8
Ons 18 Jan
12:00
ATC (Actic Training Circuit)0
16:10
Tabata by Actic

30 min

Matilda EkengerBoka
Tabata by Actic12
16:45
Actic Dynamic Flex

30 min

Erica GrebnerBoka
Actic Dynamic Flex16
17:20
Step Dance

55 min

Anna NestunBoka
Step Dance12
17:20
ATC (Actic Training Circuit)0
17:30
Spinning

75 min

Sara GlaasBoka Köplats
Spinning0
18:25
BODYPUMP™

55 min

Gustaf RindestålBoka Köplats
BODYPUMP™0
Tor 19 Jan
09:15
Senior Fitness

45 min

Erik WiklundBoka
Senior Fitness40
17:20
Spinning

55 min

Jennie FlodinBoka Köplats
Spinning0
17:20
Aerobic Dance

55 min

Cecilia StenbergBoka Köplats
Aerobic Dance0
17:30
ATC (Actic Training Circuit)0
18:35
CXWORX™

30 min

Elinor BardBoka
CXWORX™3
18:40
RPM™

55 min

Andreas KarlssonBoka
RPM™16
Fre 20 Jan
12:00
BODYPUMP™

55 min

Ann RindestålBoka Köplats
BODYPUMP™0
16:15
Spinning

55 min

Marcus RothqvistBoka Köplats
Spinning0
16:30
Step

55 min

Linus MolinBoka
Step15
Lör 21 Jan
10:00
BODYPUMP™

55 min

Emma EgelstigBoka Köplats
BODYPUMP™0
11:10
Aerobic Dance

55 min

Emma EgelstigBoka Köplats
Aerobic Dance0
Sön 22 Jan
11:00
Indoor Bootcamp

55 min

Petra LindbergBoka
Indoor Bootcamp16
16:30
BODYSTEP™

55 min

Angela ÖhgrenBoka
BODYSTEP™2
Mån 23 Jan
11:20
Indoor Running by Actic

30 min

Marcus RothqvistBoka
Indoor Running by Actic7
12:00
Spinning

30 min

Erik WiklundBoka
Spinning12
12:35
Actic Core

30 min

Marcus RothqvistBoka
Actic Core21
17:00
BODYCOMBAT™0
18:00
ATC (Actic Training Circuit)0
18:00
CXWORX™

30 min

Rebecka SkyttedalBoka
CXWORX™20
18:10
RPM™

55 min

Therese PetterssonBoka
RPM™5
18:30
Aerobic Dance

55 min

Johanna MolinBoka
Aerobic Dance8
19:30
BODYPUMP™

55 min

Marcus HellsingBoka
BODYPUMP™9
Tis 24 Jan
10:15
Mama Fitness

45 min

Filippa DavidssonBoka
Mama Fitness15
12:00
Tabata by Actic

30 min

Marcus RothqvistBoka
Tabata by Actic23
16:10
Indoor Running by Actic0
16:45
LegWorks by Actic

30 min

Charlotte HultmanBoka
LegWorks by Actic21
17:20
Spinning

55 min

Per FlodinBoka Köplats
Spinning0
17:20
Step Dance

55 min

Charlotte HultmanBoka
Step Dance13
18:25
Tabata by Actic

30 min

Irina SolovyovaBoka
Tabata by Actic26
Ons 25 Jan
12:00
ATC (Actic Training Circuit)8
16:10
Tabata by Actic

30 min

Matilda EkengerBoka
Tabata by Actic36
16:45
Actic Dynamic Flex

30 min

Erica GrebnerBoka
Actic Dynamic Flex38
17:20
ATC (Actic Training Circuit)

45 min

Filippa DavidssonBoka
ATC (Actic Training Circuit)2
17:20
Aerobic Dance

55 min

Emma EgelstigBoka
Aerobic Dance31
17:30
Spinning

75 min

Sara GlaasBoka
Spinning16
18:25
BODYPUMP™

55 min

Gustaf RindestålBoka
BODYPUMP™25
Tor 26 Jan
09:15
Senior Fitness

45 min

Erik WiklundBoka
Senior Fitness40
17:20
Spinning

55 min

Jennie FlodinBoka
Spinning28
17:20
Aerobic Dance

55 min

Cecilia StenbergBoka
Aerobic Dance35
17:30
ATC (Actic Training Circuit)13
18:35
CXWORX™

30 min

Elinor BardBoka
CXWORX™40
18:40
RPM™

55 min

Andreas KarlssonBoka
RPM™28
Fre 27 Jan
12:00
BODYPUMP™

55 min

Ann RindestålBoka
BODYPUMP™40
16:15
Spinning

55 min

Marcus RothqvistBoka
Spinning28
16:30
Step

55 min

Linus MolinBoka
Step39
Lör 28 Jan
10:00
BODYPUMP™

55 min

Emma EgelstigBoka
BODYPUMP™39
11:10
Aerobic Dance

55 min

Emma EgelstigBoka
Aerobic Dance40
Sön 29 Jan
11:00
Indoor Bootcamp

55 min

Petra LindbergBoka
Indoor Bootcamp40
16:30
BODYSTEP™

55 min

Angela ÖhgrenBoka
BODYSTEP™40
Mån 30 Jan
11:20
Indoor Running by Actic

30 min

Marcus RothqvistBoka
Indoor Running by Actic9
12:00
Spinning

30 min

Erik WiklundBoka
Spinning28
12:35
Actic Core

30 min

Emelie ÅbomBoka
Actic Core40
17:00
BODYCOMBAT™

55 min

Sara GlaasBoka
BODYCOMBAT™40
18:00
ATC (Actic Training Circuit)

45 min

Marcus RothqvistBoka
ATC (Actic Training Circuit)14
18:00
CXWORX™

30 min

Rebecka SkyttedalBoka
CXWORX™45
18:10
RPM™

55 min

Therese PetterssonBoka
RPM™28
18:30
Aerobic Dance

55 min

Johanna MolinBoka
Aerobic Dance30
19:30
BODYPUMP™

55 min

Marcus HellsingBoka
BODYPUMP™40
Tis 31 Jan
10:15
Mama Fitness

45 min

Filippa DavidssonBoka
Mama Fitness16
12:00
Tabata by Actic

30 min

Marcus RothqvistBoka
Tabata by Actic40
16:10
Indoor Running by Actic

30 min

Filippa DavidssonBoka
Indoor Running by Actic9
16:45
LegWorks by Actic

30 min

Charlotte HultmanBoka
LegWorks by Actic40
17:20
Step Dance

55 min

Charlotte HultmanBoka
Step Dance40
17:20
Spinning

55 min

Per FlodinBoka
Spinning28
18:25
Tabata by Actic

30 min

Irina SolovyovaBoka
Tabata by Actic40
Ons 1 Feb
12:00
ATC (Actic Training Circuit)14
16:10
Tabata by Actic

30 min

Matilda EkengerBoka
Tabata by Actic40
16:45
Actic Dynamic Flex

30 min

Erica GrebnerBoka
Actic Dynamic Flex40
17:20
ATC (Actic Training Circuit)

45 min

Filippa DavidssonBoka
ATC (Actic Training Circuit)14
17:20
Step Dance

55 min

Anna NestunBoka
Step Dance40
17:30
Spinning

75 min

Sara GlaasBoka
Spinning28
18:25
BODYPUMP™

55 min

Gustaf RindestålBoka
BODYPUMP™40
Tor 2 Feb
Inga klasser
Fre 3 Feb
Inga klasser
Lör 4 Feb
Inga klasser
Sön 5 Feb
Inga klasser

Bli medlem idag!

Välj ditt medlemskort

Gå vidare Övriga prislistor

Prova på kostnadsfritt

Helt kostnadsfritt bjuder vi dig på 60 minuter provträning! Du kan träna både i gymmet eller testa på ett gruppträningspass.

Ta första steget

Fyll i formuläret och få en kod som du visar upp på anläggningen.

Personal

Vi finns här för dig!

Personlig tränare

Axel Arvidsson

Personlig tränare

Malin Johansson

Personlig tränare

Marcus Rothqvist

Personlig tränare

Filippa Davidsson

Personlig tränare

Marcus Lindholm

Personlig tränare

Helen Axelsson

Gyminstruktör

Erik Wiklund

Gyminstruktör

Ewa Jacobsson

Ett bra stöd mot målet

Actic App

Håll koll på all din träning var du än är med vår app till iPhone och Android. Vår app är en kostnadsfri tjänst som ingår i alla våra medlemskap. Om du inte redan har den, ladda ned den idag!