Välkommen till din träningskompis

Actic, Slottsgatan

Örebro

Stora, fräscha ytor för styrke- och konditionsträning samt flera gruppträningssalar. Välkommen till Actic Örebro Slottsgatan!

  • Gruppträning
  • Styrketräning
  • Kondition
  • Personlig träning
  • Uppföljning
  • MAX-kort Sverige
  • Bastu
  • Solarium
  • BIA-mätning

Kontakta oss

Slottsgatan 17A
70361 ÖREBRO

+46(0)197646203

Se öppettider
vecka 08
Mån 20 Feb
12:00
BODYPUMP™

45 min

Angelika Persson
BODYPUMP™3
17:00
Actic Dynamic Flex

30 min

Lisa Jangentorp
Actic Dynamic Flex2
17:30
Just Dance by Actic

55 min

Kattis Enberg
Just Dance by Actic10
17:30
Tabata by Actic

30 min

Lisa Jangentorp
Tabata by Actic2
18:00
BODYATTACK™

55 min

Alexandra Lagemyr
BODYATTACK™14
18:00
Spinning

30 min

Karin Lindblom
Spinning0
18:35
BODYBALANCE™

55 min

Anna Duberg
BODYBALANCE™9
18:35
RPM™

55 min

Karin Lindblom
RPM™1
19:00
BODYPUMP™

55 min

Alexandra Lagemyr
BODYPUMP™1
Tis 21 Feb
06:30
Spinning

45 min

Ida Berg
Spinning5
12:00
ATC (Actic Training Circuit)

30 min

Marcus Sandberg
ATC (Actic Training Circuit)0
17:00
BODYPUMP™

45 min

Emelie Lillsjö
BODYPUMP™1
17:30
Zumba®

55 min

Kristofer Larsson
Zumba®0
17:45
Spinning

45 min

Linda Johansson
Spinning2
18:00
Tabata by Actic

30 min

Emelie Lillsjö
Tabata by Actic0
18:30
Yoga

75 min

Elin Sandberg
Yoga3
18:30
CXWORX™

30 min

Emelie Lillsjö
CXWORX™0
Ons 22 Feb
17:00
BODYBALANCE™

55 min

Sofia Gustavsson
BODYBALANCE™0
17:30
ATC (Actic Training Circuit)0
18:00
Step & Strength by Actic

55 min

Lisa Jangentorp
Step & Strength by Actic4
18:05
RPM™

55 min

Angelika Persson
RPM™1
18:30
CXWORX™

30 min

Malin Falck
CXWORX™6
19:00
BODYCOMBAT™

55 min

Malin Falck
BODYCOMBAT™5
Tor 23 Feb
12:00
Tabata by Actic

30 min

Maria Palmroth
Tabata by Actic4
12:30
CXWORX™

30 min

Maria Palmroth
CXWORX™9
17:00
CXWORX™

30 min

Emelie Lillsjö
CXWORX™3
17:30
BODYATTACK™

55 min

Angelika Persson
BODYATTACK™-2
17:30
Yoga

75 min

Elin Sandberg
Yoga-3
17:30
ATC (Actic Training Circuit)

30 min

Linda Johansson
ATC (Actic Training Circuit)-3
18:35
BODYPUMP™

55 min

Sabina Halvarsson
BODYPUMP™1
19:00
Aerobic Dance

55 min

Lisa Jangentorp
Aerobic Dance2
Fre 24 Feb
12:00
Spinning

45 min

Karin LindblomBoka Köplats
Spinning0
16:30
BODYCOMBAT™0
Lör 25 Feb
09:00
BODYPUMP™0
10:00
PILOXING®KNOCKOUT

45 min

Malin FalckBoka
PILOXING®KNOCKOUT3
10:05
Spinning

55 min

Karin LindblomBoka Köplats
Spinning0
Sön 26 Feb
10:15
BODYATTACK™

45 min

Kristofer LarssonBoka
BODYATTACK™2
11:00
Actic Dynamic Flex

30 min

Kristofer LarssonBoka
Actic Dynamic Flex7
16:00
Yoga

75 min

Frida EkholmBoka Köplats
Yoga0
17:30
CXWORX™

30 min

Lotta LennartssonBoka Köplats
CXWORX™0
18:05
Spinning

30 min

Lotta LennartssonBoka Köplats
Spinning0
Mån 27 Feb
12:00
BODYPUMP™

45 min

Angelika PerssonBoka
BODYPUMP™17
17:00
Actic Dynamic Flex

30 min

Lisa JangentorpBoka Köplats
Actic Dynamic Flex0
17:30
Tabata by Actic

30 min

Lisa JangentorpBoka Köplats
Tabata by Actic0
17:30
Just Dance by Actic

55 min

Kattis EnbergBoka
Just Dance by Actic5
18:00
Spinning

30 min

Karin LindblomBoka Köplats
Spinning0
18:00
BODYATTACK™

55 min

Evelina EklundBoka
BODYATTACK™14
18:35
RPM™

55 min

Karin LindblomBoka Köplats
RPM™0
18:35
BODYBALANCE™

55 min

Josefine BerglundBoka Köplats
BODYBALANCE™0
19:00
BODYPUMP™

55 min

Anna-Karin MäntyläBoka Köplats
BODYPUMP™0
Tis 28 Feb
06:30
Spinning

45 min

Josefine BerglundBoka
Spinning4
12:00
ATC (Actic Training Circuit)0
17:00
BODYPUMP™

45 min

Emelie LillsjöBoka
BODYPUMP™1
17:30
Zumba®

55 min

Kristofer LarssonBoka Köplats
Zumba®0
17:45
Spinning

45 min

Linda JohanssonBoka Köplats
Spinning0
18:00
Tabata by Actic

30 min

Emelie LillsjöBoka
Tabata by Actic1
18:30
CXWORX™

30 min

Emelie LillsjöBoka Köplats
CXWORX™0
18:30
Yoga

75 min

Elin SandbergBoka Köplats
Yoga0
Ons 1 Mar
17:00
BODYBALANCE™

55 min

Sofia GustavssonBoka Köplats
BODYBALANCE™0
17:30
ATC (Actic Training Circuit)0
18:00
Step & Strength by Actic

55 min

Evelina EklundBoka
Step & Strength by Actic2
18:05
RPM™

55 min

Angelika PerssonBoka Köplats
RPM™0
18:30
CXWORX™

30 min

Malin FalckBoka
CXWORX™1
19:00
BODYCOMBAT™0
Tor 2 Mar
12:00
Tabata by Actic

30 min

Maria PalmrothBoka
Tabata by Actic17
12:30
CXWORX™

30 min

Maria PalmrothBoka
CXWORX™20
17:00
CXWORX™

30 min

Anna-Karin MäntyläBoka
CXWORX™18
17:30
ATC (Actic Training Circuit)0
17:30
Yoga

75 min

Jenny SörlingBoka
Yoga1
17:30
BODYATTACK™

55 min

Angelika PerssonBoka
BODYATTACK™21
18:35
BODYPUMP™

55 min

Sabina HalvarssonBoka
BODYPUMP™11
19:00
Aerobic Dance

55 min

Lisa JangentorpBoka Köplats
Aerobic Dance0
Fre 3 Mar
12:00
Spinning

45 min

Mathilda Ask HelgesonBoka
Spinning27
16:30
BODYCOMBAT™

55 min

Sabina HalvarssonBoka
BODYCOMBAT™29
Lör 4 Mar
09:00
BODYPUMP™

55 min

Evelina EklundBoka
BODYPUMP™28
10:05
Spinning

55 min

Karin LindblomBoka
Spinning11
Sön 5 Mar
10:15
BODYATTACK™

45 min

Kristofer LarssonBoka
BODYATTACK™32
11:00
Actic Dynamic Flex

30 min

Kristofer LarssonBoka
Actic Dynamic Flex28
16:00
Yoga

75 min

Anna DubergBoka
Yoga44
17:30
CXWORX™

30 min

Lotta LennartssonBoka
CXWORX™21
18:05
Spinning

30 min

Lotta LennartssonBoka
Spinning26
Mån 6 Mar
12:00
BODYPUMP™

45 min

Angelika PerssonBoka
BODYPUMP™35
17:00
Actic Dynamic Flex

30 min

Lisa JangentorpBoka
Actic Dynamic Flex30
17:30
Tabata by Actic

30 min

Lisa JangentorpBoka
Tabata by Actic29
17:30
Just Dance by Actic

55 min

Kattis EnbergBoka
Just Dance by Actic25
18:00
Spinning

30 min

Karin LindblomBoka
Spinning24
18:00
BODYATTACK™

55 min

Kristofer LarssonBoka
BODYATTACK™33
18:35
RPM™

55 min

Karin LindblomBoka
RPM™24
18:35
BODYBALANCE™

55 min

Josefine BerglundBoka
BODYBALANCE™24
19:00
BODYPUMP™

55 min

Anna-Karin MäntyläBoka
BODYPUMP™35
Tis 7 Mar
06:30
Spinning

45 min

Ida BergBoka
Spinning29
12:00
ATC (Actic Training Circuit)8
17:00
BODYPUMP™

45 min

Emelie LillsjöBoka
BODYPUMP™34
17:30
Zumba®

55 min

Kristofer LarssonBoka
Zumba®23
17:45
Spinning

45 min

Linda JohanssonBoka
Spinning30
18:00
Tabata by Actic

30 min

Emelie LillsjöBoka
Tabata by Actic32
18:30
CXWORX™

30 min

Emelie LillsjöBoka
CXWORX™27
18:30
Yoga

75 min

Kristina LindgrenBoka
Yoga24
Ons 8 Mar
17:00
BODYBALANCE™

55 min

Sofia GustavssonBoka
BODYBALANCE™25
17:30
ATC (Actic Training Circuit)7
18:00
Step & Strength by Actic

55 min

Evelina EklundBoka
Step & Strength by Actic27
18:05
RPM™

55 min

Angelika PerssonBoka
RPM™27
18:30
CXWORX™

30 min

Malin FalckBoka
CXWORX™24
19:00
BODYCOMBAT™

55 min

Malin FalckBoka
BODYCOMBAT™21
Tor 9 Mar
12:00
Tabata by Actic

30 min

Maria PalmrothBoka
Tabata by Actic30
12:30
CXWORX™

30 min

Maria PalmrothBoka
CXWORX™30
17:00
CXWORX™

30 min

Anna-Karin MäntyläBoka
CXWORX™30
17:30
ATC (Actic Training Circuit)8
17:30
Yoga

75 min

Jenny SörlingBoka
Yoga28
17:30
BODYATTACK™

55 min

Angelika PerssonBoka
BODYATTACK™35
18:35
BODYPUMP™

55 min

Sabina HalvarssonBoka
BODYPUMP™35
19:00
Aerobic Dance

55 min

Lisa JangentorpBoka
Aerobic Dance24
Fre 10 Mar
Inga klasser
Lör 11 Mar
Inga klasser
Sön 12 Mar
Inga klasser

Bli medlem idag!

Välj ditt medlemskort

Gå vidare Övriga prislistor

Prova på kostnadsfritt

Helt kostnadsfritt bjuder vi dig på 60 minuter provträning! Du kan träna både i gymmet eller testa på ett gruppträningspass.

Ta första steget

Fyll i formuläret och få en kod som du visar upp på anläggningen.

Personal

Vi finns här för dig!

Platschef

Therese Pedersen

Personlig tränare

Angelika Persson

Gruppträningsansvarig, Instruktör

Evelina Eklund

Personlig tränare

Fredrik Biörs

Personlig tränare

Susanna Olofsson

Ett bra stöd mot målet

Actic App

Håll koll på all din träning var du än är med vår app till iPhone och Android. Vår app är en kostnadsfri tjänst som ingår i alla våra medlemskap. Om du inte redan har den, ladda ned den idag!