Nyinvigning 30/9 Actic Grosvad

Varmt välkommen på nyinvigning lördag 30 september kl 10-13

Vi firar med tävlingar, massa härlig gruppträning och rundtur på anläggningen och i det nyrenoverade gymmet.

Lördagens schema:
  • 10:00 Workshop: Träning & taktik – stark i klimakteriet, med Klara Österberg (90 min)
    Actic Linköpings PT Klara Österberg delar med sig av träningstips och taktik i vardagen för dig som närmar dig eller är i klimakteriet. Snacka och träning i en härlig blandning med ett och annat ”aha” och skratt!
  • 10.00 ATC Tabata (30 min)
  • 10.35 Bootywork (30 min)
  • 11.45 Workshop: 3D-träning med Sofia Arvidsson (60 min)
    Vi börjar 10-15 min ”föreläsning” om vad 3D-träning är och hur man kan hålla sig skadefri/bli frisk från skador genom att ha ett 3D-tänk i träningen. Därefter kör vi ett pass på 45 min – där vi testar det vi pratat om.
  • 12.55 Sh´bm (60 min)
Under dagen bjuder vi även på goodiebags till de första 50 st som besöker oss, ansiktsmålning och ”gnuggisar” för barnen i lobbyn, tipspromenad med vinst om ett årskort hos oss. Dessutom får vi besök av leverantörer och samarbetspartners.
Inte medlem än?
Första 50 st som blir medlemmar under lördagen får en goodiebag, dessutom har vi ett specialerbjudande på plats som du inte vill missa!
Vi ses nyinvigningen!

Erbjudanden hos Actic

Sista chansen! 2 fria månader - kickstarta din träning!

Hitta gym Bli medlem
Varukorg
Provträna
Kontakta oss Kontakta oss