Välkommen till din träningskompis

Actic, Södertälje Sydpoolen

Stockholm

Den kompletta anläggningen för din livsstil! Styrke- och konditionsträning, gruppträning, vattengympa och simning.

  • Gruppträning
  • Kondition
  • Styrketräning
  • Träning med instruktör
  • Personlig träning
  • Uppföljning
  • Lifestyle
  • Motionssim
  • MAX-kort Sverige
  • Bastu

Kontakta oss

Östra Kanalgatan 2
15271 SÖDERTÄLJE

+46(0)855442800

Se öppettider
vecka 49
Mån 5 Dec
06:15
Functional Toning by Actic10
09:30
Spinning Senior (FaR)

55 min

Calle Jansson
Spinning Senior (FaR)12
11:00
Just Dance by Actic

45 min

Hilda Kalla
Just Dance by Actic12
11:45
Actic Dynamic Flex

30 min

Hilda Kalla
Actic Dynamic Flex11
13:30
Aqua

55 min

Anna Karin Norberg
Aqua2
17:30
Spinning

45 min

Lotta Haag
Spinning6
17:30
ATC (Actic Training Circut)

55 min

Robert Tegel
ATC (Actic Training Circut)7
17:30
PILOXING®

55 min

Lena Svensson
PILOXING®9
17:30
BODYPUMP™

55 min

Mona Eriksson
BODYPUMP™1
18:15
Actic Core

30 min

Lotta Haag
Actic Core6
18:30
Zumba®

55 min

Carol Sepulveda Pavez
Zumba®9
18:35
Tabata by Actic

30 min

Carola Palgren
Tabata by Actic0
19:00
Aqua

55 min

Kerstin Hennevelt
Aqua3
19:05
Actic Dynamic Flex

30 min

Carola Palgren
Actic Dynamic Flex5
19:30
Yoga

55 min

Anneli Klasson
Yoga 14
Tis 6 Dec
06:30
Spinning

45 min

Maria Petersdotter
Spinning11
09:00
Senior Yoga

55 min

Linda Lagerstrand
Senior Yoga7
10:15
Aqua

55 min

Lotta Bertilsson
Aqua5
17:30
BODYPUMP™

55 min

Cilla Razai
BODYPUMP™3
17:30
Actic Workout

55 min

Lena Svensson
Actic Workout9
18:00
Spinning

45 min

Carola Palgren
Spinning13
18:00
ATC (Actic Training Circut)

55 min

Marjo Frisch
ATC (Actic Training Circut)5
18:30
Actic Dynamic Flex

30 min

Cilla Razai
Actic Dynamic Flex14
18:30
Afro

55 min

Almaz Ghebrebrhan
Afro10
19:00
Yoga

55 min

Cilla Razai
Yoga 10
19:15
Aqua

55 min

Annelie Bodin
Aqua11
19:30
BODYCOMBAT™

55 min

Helena Ljungström
BODYCOMBAT™10
Ons 7 Dec
06:30
BODYPUMP™

45 min

Marie Louise Thorwaldson
BODYPUMP™14
09:30
Spinning

55 min

Kerstin Walmstedt
Spinning15
11:30
Tabata by Actic

30 min

Hilda Kalla
Tabata by Actic16
12:00
Actic Dynamic Flex

30 min

Hilda Kalla
Actic Dynamic Flex17
17:30
Spinning

55 min

Monica Sollergård
Spinning8
18:00
ATC (Actic Training Circut)

55 min

Robert Tegel
ATC (Actic Training Circut)5
18:15
BODYPUMP™

55 min

Kristina Hagström
BODYPUMP™1
18:30
Actic Core

30 min

Monica Sollergård
Actic Core5
18:30
Box by Actic

55 min

Bernar Malkoun
Box by Actic2
18:30
Aqua

55 min

Annelie Bodin
Aqua1
19:30
Yoga

55 min

Monica Sollergård
Yoga 9
Tor 8 Dec
06:15
ATC (Actic Training Circuit)0
09:30
Aqua

45 min

Lotta Bertilsson
Aqua10
17:30
Aqua

55 min

Ingeborg Carlquist
Aqua1
18:15
Spinning

30 min

Carola Palgren
Spinning13
18:30
Outdoor Running

55 min

Emmy Koskinen
Outdoor Running11
19:30
BODYCOMBAT™

55 min

Linda Lagerstrand
BODYCOMBAT™8
19:30
Yoga

75 min

Monica Sollergård
Yoga 0
Fre 9 Dec
06:30
Spinning

45 min

Marjo Frisch
Spinning7
09:00
Aqua

55 min

Nina Lättman
Aqua5
09:30
Senior ATC

55 min

Marjo Frisch
Senior ATC1
10:00
Mama Fitness

55 min

Linda Lagerstrand
Mama Fitness8
10:00
Aqua

55 min

Nina Lättman
Aqua3
17:00
Step

55 min

Carol Sepulveda Pavez
Step4
18:00
Zumba®

55 min

Carol Sepulveda Pavez
Zumba®11
Lör 10 Dec
09:30
Aerobic

55 min

Annelie Bodin
Aerobic10
09:30
Spinning

75 min

Maria Petersdotter
Spinning7
10:00
Actic Kidz On the Move

55 min

Annika Andersson
Actic Kidz On the Move7
10:30
Happening

90 min

Linda Lagerstrand
Happening 15
11:00
ATC (Actic Training Circut)

55 min

Robert Tegel
ATC (Actic Training Circut)7
Sön 11 Dec
09:30
Yoga

55 min

Olli Remesaho
Yoga 4
09:30
Spinning

55 min

Linda Lagerstrand
Spinning10
11:00
Zumba®

55 min

Jhoanna Banon
Zumba®9
15:30
BODYPUMP™

55 min

Lena SvenssonBoka Köplats
BODYPUMP™0
16:30
Actic Dynamic Flex

30 min

Lena SvenssonBoka
Actic Dynamic Flex16
Mån 12 Dec
06:15
Functional Toning by Actic11
09:30
Spinning Senior (FaR)

55 min

Calle JanssonBoka
Spinning Senior (FaR)19
11:00
Just Dance by Actic

45 min

Hilda KallaBoka
Just Dance by Actic16
11:45
Actic Dynamic Flex

30 min

Hilda KallaBoka
Actic Dynamic Flex14
13:30
Aqua

55 min

Anna Karin NorbergBoka
Aqua1
17:30
Spinning

45 min

Lotta HaagBoka
Spinning14
17:30
BODYPUMP™

55 min

Mona ErikssonBoka Köplats
BODYPUMP™0
17:30
PILOXING®

55 min

Lena SvenssonBoka
PILOXING®5
17:30
ATC (Actic Training Circut)0
18:15
Actic Core

30 min

Lotta HaagBoka
Actic Core13
18:30
Zumba®

55 min

Carol Sepulveda PavezBoka
Zumba®11
18:35
Tabata by Actic

30 min

Carola PalgrenBoka
Tabata by Actic7
19:00
Aqua

55 min

Kerstin HenneveltBoka Köplats
Aqua0
19:05
Actic Dynamic Flex

30 min

Carola PalgrenBoka
Actic Dynamic Flex10
19:30
Yoga

55 min

Anneli KlassonBoka
Yoga 12
Tis 13 Dec
06:30
Spinning

45 min

Maria PetersdotterBoka
Spinning17
09:00
Senior Yoga

55 min

Linda LagerstrandBoka
Senior Yoga6
10:15
Aqua

55 min

Lotta BertilssonBoka
Aqua2
17:30
BODYPUMP™

55 min

Cilla RazaiBoka
BODYPUMP™3
17:30
Actic Workout

55 min

Lena SvenssonBoka
Actic Workout13
18:00
Spinning

45 min

Carola PalgrenBoka
Spinning19
18:00
ATC (Actic Training Circut)2
18:30
Actic Dynamic Flex

30 min

Cilla RazaiBoka
Actic Dynamic Flex15
18:30
Afro

55 min

Almaz GhebrebrhanBoka
Afro9
19:00
Yoga

55 min

Cilla RazaiBoka
Yoga 6
19:15
Aqua

55 min

Camilla LarssonBoka
Aqua15
19:30
BODYCOMBAT™

55 min

Helena LjungströmBoka
BODYCOMBAT™11
Ons 14 Dec
06:30
BODYPUMP™

45 min

Marie Louise ThorwaldsonBoka
BODYPUMP™14
09:30
Spinning

55 min

Kerstin WalmstedtBoka
Spinning22
11:30
Tabata by Actic

30 min

Hilda KallaBoka
Tabata by Actic17
12:00
Actic Dynamic Flex

30 min

Hilda KallaBoka
Actic Dynamic Flex18
17:30
Spinning

55 min

Monica SollergårdBoka
Spinning9
18:00
ATC (Actic Training Circut)1
18:15
BODYPUMP™

55 min

Kristina HagströmBoka
BODYPUMP™1
18:30
Actic Core

30 min

Monica SollergårdBoka
Actic Core2
18:30
Box by Actic

55 min

Bernar MalkounBoka
Box by Actic15
18:30
Aqua

55 min

Annelie BodinBoka Köplats
Aqua0
18:30
Outdoor Running

55 min

Emmy KoskinenBoka
Outdoor Running16
19:30
Yoga

55 min

Olli RemesahoBoka
Yoga 10
19:30
Zumba®

55 min

Yessica LundströmBoka
Zumba®12
Tor 15 Dec
06:15
Functional Toning by Actic14
09:30
Aqua

55 min

Anette SchillingBoka
Aqua9
09:30
Senior Fitness

55 min

Malin SödergrenBoka
Senior Fitness14
17:30
Aqua

55 min

Ingeborg CarlquistBoka
Aqua5
18:15
Spinning

30 min

Carola PalgrenBoka
Spinning16
19:30
BODYCOMBAT™

55 min

Linda LagerstrandBoka
BODYCOMBAT™6
Fre 16 Dec
06:30
Spinning

45 min

Marjo FrischBoka
Spinning22
09:00
Aqua

55 min

Nina LättmanBoka
Aqua3
09:30
Senior ATC

55 min

Marjo FrischBoka Köplats
Senior ATC0
10:00
Mama Fitness

55 min

Linda LagerstrandBoka
Mama Fitness10
10:00
Aqua

55 min

Nina LättmanBoka
Aqua1
17:00
Step

55 min

Carol Sepulveda PavezBoka
Step10
18:00
Zumba®

55 min

Carol Sepulveda PavezBoka
Zumba®16
Lör 17 Dec
09:30
Spinning

75 min

Maria PetersdotterBoka
Spinning20
10:00
Aerobic

55 min

Annelie BodinBoka
Aerobic13
11:00
ATC (Actic Training Circut)11
Sön 18 Dec
09:30
Yoga

55 min

Olli RemesahoBoka
Yoga 9
09:30
Spinning

55 min

Linda LagerstrandBoka
Spinning22
15:30
BODYPUMP™

55 min

Lena SvenssonBoka
BODYPUMP™16
16:30
Actic Dynamic Flex

30 min

Lena SvenssonBoka
Actic Dynamic Flex20
Mån 19 Dec
06:15
Functional Toning by Actic20
09:30
Spinning Senior (FaR)

55 min

Calle JanssonBoka
Spinning Senior (FaR)25
17:30
Spinning

45 min

Lotta HaagBoka
Spinning25
17:30
ATC (Actic Training Circut)18
17:30
PILOXING®

55 min

Lena SvenssonBoka
PILOXING®20
17:30
BODYPUMP™

55 min

Mona ErikssonBoka
BODYPUMP™20
18:00
Aqua

55 min

Camilla LarssonBoka
Aqua20
18:15
Actic Core

30 min

Lotta HaagBoka
Actic Core20
19:00
Yoga

55 min

Anneli KlassonBoka
Yoga 16
Tis 20 Dec
06:30
Spinning

45 min

Maria PetersdotterBoka
Spinning25
10:15
Aqua

55 min

Annelie BodinBoka
Aqua20
17:30
BODYPUMP™

55 min

Cilla RazaiBoka
BODYPUMP™20
17:30
Actic Workout

55 min

Lena SvenssonBoka
Actic Workout20
18:00
ATC (Actic Training Circut)18
18:00
Happening Spinning

90 min

Markus DahlbergBoka
Happening Spinning25
18:30
Actic Dynamic Flex

30 min

Cilla RazaiBoka
Actic Dynamic Flex20
19:30
BODYCOMBAT™

55 min

Helena LjungströmBoka
BODYCOMBAT™20
Ons 21 Dec
09:30
Spinning

55 min

Kerstin WalmstedtBoka
Spinning25
10:00
Aqua

55 min

Annelie BodinBoka
Aqua20
17:30
Spinning

55 min

Monica SollergårdBoka
Spinning25
18:00
ATC (Actic Training Circut)18
18:15
BODYPUMP™

55 min

Kristina HagströmBoka
BODYPUMP™20
18:30
Actic Core

30 min

Monica SollergårdBoka
Actic Core20
18:30
Aqua

55 min

Annelie BodinBoka
Aqua20
19:30
Yoga

55 min

Monica SollergårdBoka
Yoga 16
19:30
Zumba®

55 min

Yessica LundströmBoka
Zumba®20
Tor 22 Dec
17:30
Tabata by Actic

30 min

Carola PalgrenBoka
Tabata by Actic20
18:00
Actic Dynamic Flex

30 min

Carola PalgrenBoka
Actic Dynamic Flex20
18:30
BODYCOMBAT™

55 min

Linda LagerstrandBoka
BODYCOMBAT™20
Fre 23 Dec
06:30
Spinning

45 min

Marjo FrischBoka
Spinning25
09:30
ATC (Actic Training Circut)18
Lör 24 Dec
Inga klasser
Sön 25 Dec
Inga klasser

Bli medlem idag!

Välj ditt medlemskort

Gå vidare Övriga prislistor

Prova på kostnadsfritt

Helt kostnadsfritt bjuder vi dig på 60 minuter provträning! Du kan träna både i gymmet eller testa på ett gruppträningspass.

Ta första steget

Fyll i formuläret och få en kod som du visar upp på anläggningen.

Personal

Vi finns här för dig!

Personlig tränare

Daniel Ekendahl

Personlig tränare

Annelie Bodin

Personlig tränare

Maria Petersdotter

Personlig tränare

Saif Rustam

Personlig tränare

Robert Tegel

Group 7

Se filmen

#ingaursäkter

Allt på ett kort

Träning och simning

På många orter hittar du Actic i anslutning till simhallen. På merparten av dessa anläggningar ingår entrén till simhallen i medlemskapet. Det innebär att du har möjlighet att träna och simma på samma kort.

Vill du veta mer?

 

Ett bra stöd mot målet

Actic App

Håll koll på all din träning var du än är med vår app till iPhone och Android. Vår app är en kostnadsfri tjänst som ingår i alla våra medlemskap. Om du inte redan har den, ladda ned den idag!