För företag

Kontaktpersoner

Vi som jobbar med företagsavtal

Christoffer-Audell

Stockholm:
Christoffer Audell
christoffer.audell@actic.se
Tel.nr: 070-55 68 788

Annläggningar: Actic Solna, Actic Vasastan.

ulrich-ftg

Södertälje:
Ulric Häggström
ulric.haggstrom@actic.se
Tel.nr 072-14 12 760

Anläggningar: Actic Södertälje Sydpoolen, Södertälje City.

johannes-ftg

Halmstad: 
Johannes Ekberg
johannes.ekberg@actic.se
Tel.nr 073-50 55 208

Anläggningar: Actic Halmstad Simhallsbadet, Sannarp Arenan och Flygstaden.

gustav-h

Eskilstuna/Västerås:
Gustav Hellgren
gustav.hellgren@actic.se
Tel.nr 073-595 16 71

Anläggningar: Eskilstuna City, Kungsgatan, Munktell, Västerås City, Lögarängsbadet, Kristiansborgsbadet.

jenny-ftg

Helsingborg:
Jenny Kjellman
jenny.kjellman@actic.se

Anläggning: Helsingborg

 

 

 

 

Lund:
Tomas Mauritzson
tomas.mauritzson@actic.se
Tel.

Anläggningar: Olympen, Delphinen, Högevall, Genarp, Skryllegården, Veberöd, Vikingahallen.

thomas-nord

Uppsala:
Thomas Nord
thomas.nordh@actic.se
Tel.nr 070-799 83 34

Anläggningar: Uppsala Boländerna, Centralbadet. Ansvarar även för ramavtal.

shayan

Norrköping/Linköping:
Shayan Mollaei
shayan.mollaei@actic.se
Tel.nr 0725-25 12 11

Anläggningar: Norrköping, Linköping City, Linköping Storgatan, Linköping Tornet.