Vi som jobbar med företagsavtal

 

Eskilstuna/Västerås:
Gustav Hellgren: 
gustav.hellgren@actic.se  073-595 16 71
Anläggningar: Eskilstuna City, Västerås City, Lögarängsbadet, Kristiansborgsbadet.

Halmstad:
Johannes Ekberg: johannes.ekberg@actic.se 073-505 52 08
Anläggningar: Halmstad Simhallsbadet, Flygstaden och Sannarps Arenan.

Helsingborg:
Jenny Kjellman: 
jenny.kjellman@actic.se
Anläggningar: Simhallsbadet Helsingborg.

Luleå:
Petra K Gidlöf. petra.gidlof@actic.se 072-147 71 52
Anläggning: Luleå Pontusbadet.

Lund:
Christoffer Bengtsson: 
christoffer.bengtsson@actic.se 0730-655855.
Anläggningar: Lund Olympen, Delphinen, Högevall, Genarp, Skryllegården, Veberöd, Vikingahallen.

Norrköping/Linköping:
Shayan Mollaei: 
shayan.mollaei@actic.se 0725-25 12 11
Anläggningar: Norrköping, Linköping city1, Linköping city2, Linköping Tornet

Södertälje: 
Ulric Häggström: ulric.haggstrom@actic.se
Anläggningar: Södertälje Sydpoolen och Södertälje City.

Uppsala:
Thomas Nord: 
thomas.nordh@actic.se 070-799 83 34
Anläggningar: Uppsala Boländerna, Centralbadet. Ansvarar även för ramavtal.

Uppsala:
Philip Gatu: philip.gatu@actic.se
072-147 07 44
Anläggningar: Uppsala Kraftkällan, Gränby Centrum, Svandammen.

Örebro:
Angelica Larsson. angelica.larsson@actic.se072-1472259
Anläggningar: Örebro Kompassen, Slottsgatan, Hagabadet, Eyrabadet.